• Elazığ Cad. Seyrantepe Atik Petrol İçi Yenişehir / Diyarbakır
  • 0 (412) 237-1767
Hakkımızda

Hakkımızda

ATK-YOL İnşaat Madencilik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, müşteri odaklı, güvenilir hizmet vermek amacındayız. Kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında satış ve dağıtım yapmakta, teknik destek, ateşleme ve patlatma hizmetleri vermekteyiz.

2010 yılından İtibaren Nitromakdnx Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiliğini üstlenen firmamız, Diyarbakır'da 50 Tonluk bir patlayıcı deposuna sahiptir.

ATK-YOL sektörün ihtiyacı olan hertürlü patlatma hizmetini ve sivil patlayıcı maddelerin satışını gercekleştirmektedir. Firmamız müşterilerinin ruhsat çıkarma işlemlerinden başlayarak; saha inceleme, gerekli patlayıcı miktarının tespiti, patlayıcıların sahaya nakli, patlatma hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve patlatma raporlarının sunulmasına kadar her türlü hizmet ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz yasaları uygulanmasında ve toplumsal paylaşımlarında ödün vermez kuralları olan birkuruluştur. Tüm çalışma koşullarımız, yasal mevzuatların işletilmesi ve eşkiksiz yerine getirilmesi yönündedir.

Hızlı karar alıp uygulamaya alan şirketimizde, iş hedeflerimizi, stratejilerimizi ve vizyonumuzu oluştururken, odaklandığımız temel hususlar bunlardır. İçinde bulunduğumuz yoğun rekabet ortamında, iddialı hedeflerimizi yerine getirirken, her düzeydeki yönetici ve çalışanın aile bireyi ve takım ruhu içerisindeki gayretleri ATK-YOL'un önlenemez yükselişini sağlayacak ve mal-hizmet sağlayıcıları arasında sivrilmesine sebep olacaktır.

Fonksiyonel bakış açıları, uzmanlık ve deneyimin dürüstlük düsturu ile entegrasyonu alınacak kararların yasal, dürüst ve hizmeti ön plana çıkan anlayış icerisinde olmasına sebebiyet verecektir. Katılım oranlarında yaratıcılık, bilgi ve beceri, insana dayalı kaynakların en iyi
şekilde kullanılması ile olduğu ve de bunun ilerleme yönünde ciddi sonucları doğurabileceği hususu tarafımızca sabittir.

Sonuç olarak Türkiye'nin muhtelif yerlerindeki taahhütlerini uzman kadrosu ve lojistik gücü ile 24 saat çalışma prensibindeki ATK-YOL, DAİMA DAHA İYİYE prensibi ile yükselişini sürdürmeye devam edecektir.

Saygılarımızla

HİZMET ALANLARIMIZ;

Patlayıcı madde üretim, satış ve dağıtımı,
Depolama, delik dolumu ve patlatma hizmeti,
Teknik destek, delme-patlatma tasarımı,
Sarsıntı ölçümü ve kontrolüdür.

SATIŞI YAPILAN ÜRÜN GRUPLARI;

Dinamit ve muadili kapsüle duyarlı ürünler,
Anfo ve yemlemeye duyarlı emülsiyon patlayıcılar,
Elektriksiz (nonelektric) kapsül sistemleri,
Her türlü elektrikli kapsüller ve adi kapsül,
Emniyetli ve infilaklı fitiller,
Gecikme rölesi satışıdır.

Hakkımızda